Current transformer; Series: AC; 60A; Trans: 1000: 1; 100Ω; 360mVA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AC1060
Tootja: TALEMA
Tootja tootekood: AC1060
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Current transformer; Series: AC; 60A; Trans: 1000: 1; 100Ω; 360mVA
| Series | AC |
| D dimension | 10.16mm |
| H dimension | 38.1mm |
| C dimension | 33mm |
| Input current | 60A |
| L dimension | 38.1mm |
| Recommended load | 100Ω |
| ID dimension | 14.6mm |
| W dimension | 15.9mm |
| Power VA | 360mVA |