Current transformer; Series: AC; 100A; Trans: 1000: 1; 100Ω; 1000mVA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AC1100
Tootja: TALEMA
Tootja tootekood: AC1100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Current transformer; Series: AC; 100A; Trans: 1000: 1; 100Ω; 1000mVA
| Series | AC |
| D dimension | 10.16mm |
| H dimension | 44.5mm |
| C dimension | 35.56mm |
| Input current | 100A |
| L dimension | 44.5mm |
| Recommended load | 100Ω |
| ID dimension | 19.05mm |
| W dimension | 14.3mm |
| Power VA | 1VA |