Current transformer; Series: AC; 150A; Trans: 1000: 1; 100Ω; 2250mVA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AC1150
Tootja: TALEMA
Tootja tootekood: AC1150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Current transformer; Series: AC; 150A; Trans: 1000: 1; 100Ω; 2250mVA
| Series | AC |
| D dimension | 12.7mm |
| H dimension | 55.6mm |
| C dimension | 45.72mm |
| Input current | 150A |
| L dimension | 55.6mm |
| Recommended load | 100Ω |
| ID dimension | 23.8mm |
| W dimension | 20.6mm |
| Power VA | 2.25VA |