Current transformer; Series: AC; 200A; Trans: 1000: 1; 100Ω; 4000mVA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AC1200
Tootja: TALEMA
Tootja tootekood: AC1200
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Current transformer; Series: AC; 200A; Trans: 1000: 1; 100Ω; 4000mVA
| Series | AC |
| D dimension | 12.7mm |
| H dimension | 55.6mm |
| C dimension | 45.72mm |
| Input current | 200A |
| L dimension | 55.6mm |
| Recommended load | 100Ω |
| ID dimension | 23.8mm |
| W dimension | 20.6mm |
| Power VA | 4VA |