Fan: AC; axial; 92x92x70.7mm; 70m3/h; 36dBA; ball bearing; 3360rpm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AC3200JLU
Tootja: EBM-PAPST
Tootja tootekood: AC3200JLU
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; axial; 92x92x70.7mm; 70m3/h; 36dBA; ball bearing; 3360rpm
| Supply voltage | 100...240V AC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Enclosure material | plastic |
| Frequency | 50...60Hz |
| Fan efficiency | 70m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 2.6W |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Impeller material | PA plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 36dBA |