ACC600-1T24
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ACC600-1T24-1
Tootja: BEL
Tootja tootekood: ACC600-1T24
Spetsifikatsioon tootele ACC600-1T24
| Output current | 25A |
| Mounting | on panel |
| Power | 600W |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | medical applications, IT |
| Output voltage | 24V |
| Additional functions | PFC |
| Insulation voltage | 4kV |
| Efficiency | 93% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | terminal block |
| Kind of power supply | AC/DC |