Re-battery: Ni-MH; 1/3AAA; 1.2V; 170mAh; Ø10.2x14.1mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ACCU-1/3AAA-ST-GP
Tootja: GP
Tootja tootekood: 17AAAH
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Re-battery: Ni-MH; 1/3AAA; 1.2V; 170mAh; Ø10.2x14.1mm
| Leads | none |
| Body dimensions | Ø10.2x14.1mm |
| Capacity | 170mAh |
| Quantity in package | 1 |
| Rated voltage | 1.2V |
| Cell size | 1/3AAA |
| Type of rechargeable battery | Ni-MH |
| Rechargeable batteries features | charge level after 12 months: 80 %, low + |