Re-battery: Ni-MH; Cell: JYH; 2/3AA,2/3R6; 3.6V; 600mAh
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ACCU-600/3NI-MH/CL
Tootja: CELLEVIA BATTERIES
Tootja tootekood: ACCU-600/3NI-MH/CL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Re-battery: Ni-MH; Cell: JYH; 2/3AA,2/3R6; 3.6V; 600mAh
| Leads | NS25-G2 socket |
| Body dimensions | 42.5x29x14.7mm |
| Capacity | 600mAh |
| Quantity in package | 1 |
| Rated voltage | 3.6V |
| Cell size | 2/3AA, 2/3R6 |
| Type of rechargeable battery | Ni-MH |
| Cells quantity | 3 |
| Cell manufacturer | JYH |