Re-battery: acid-lead; 12V; 15Ah; AGM; maintenance-free; 72W
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ACCU-BV15-12/BP
Tootja: BPOWER
Tootja tootekood: BV 15-12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Re-battery: acid-lead; 12V; 15Ah; AGM; maintenance-free; 72W
| Power | 72W |
| Leads | connectors |
| Technology | AGM |
| Body dimensions | 151x98x101mm |
| Capacity | 15Ah |
| Rated voltage | 12V |
| Type of rechargeable battery | acid-lead |
| Rechargeable batteries features | maintenance-free |
| Storage time | 6-9 years |
| Rechargeable batteries application | alarm systems, power backup systems |