Fan: EC; axial; 230VAC; 119x119x38mm; 175m3/h; ball bearing; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ACI 4400 HHAU
Tootja: EBM-PAPST
Tootja tootekood: ACI 4400 HHAU
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: EC; axial; 230VAC; 119x119x38mm; 175m3/h; ball bearing; IP65
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -20...75°C |
| IP rating | IP65 |
| Enclosure material | plastic |
| Current rating | 34mA |
| Fan efficiency | 175m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 4.6W |
| Additional functions | Autorestart, speed sensor |
| Rotational rate/speed | 3300rpm |
| Fan dimensions | 119x119x38mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | EC |
| Conform to the norm | CCC, CE, CSA, UL, VDE |