Fan: EC; axial; 230VAC; 119x119x38mm; 175m3/h; ball bearing
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ACI 4420 HH
Tootja: EBM-PAPST
Tootja tootekood: ACI 4420 HH
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: EC; axial; 230VAC; 119x119x38mm; 175m3/h; ball bearing
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -20...75°C |
| Enclosure material | plastic |
| Leads | connectors |
| Fan efficiency | 175m<sup>3</sup>/h |
| Power consumption | 4.4W |
| Rotational rate/speed | 3300rpm |
| Fan dimensions | 119x119x38mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | EC |
| Sound level | 42dB |