Ferrite: bead
Kordarv:
4000.0
Minimum quantity:
8000.0
Tootekood:
ACML-0603-501-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ACML-0603-501-T
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ferrite: bead
| Mounting | SMD |
| Resistance | 450mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±25% |
| Operating current | 200mA |
| Case - mm | 1608 |
| Type of ferrite | bead |
| Test frequency | 100MHz |