Ferrite: bead
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
3847.0
Tootekood:
ACML-0805-121-T
Tootja: ABRACON
Tootja tootekood: ACML-0805-121-T
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ferrite: bead
| Mounting | SMD |
| Resistance | 150mΩ |
| Case - inch | 805 |
| Max. operating current | 800mA |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±25% |
| Impedance | 120Ω |
| Operating current | 800mA |
| Case - mm | 2012 |
| Type of ferrite | bead |
| Test frequency | 100MHz |