Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil: 12VDC; 1.5kA; power; 30W
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ACNL111
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ACNL111
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil: 12VDC; 1.5kA; power; 30W
| Mounting | connectors |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Contact material | silver alloy |
| Terminal pitch | 5mm |
| Mechanical durability | 300000cycles |
| Electrical life | 30000cycles |
| Rated coil voltage | 12V DC |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Relay variant | power |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 10ms |