Industrial module: industrial computer; Man.series: ACP
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ACP-1106HTT-B3-1012
Tootja: ALLEN
Tootja tootekood: ACP-1106HTT-B3-1012
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: industrial computer; Man.series: ACP
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 9...30V DC |
| Operating temperature | -5...50°C |
| IP rating | IP65 from the front |
| Interface | WiFi, RS232 |
| Display resolution | 1280x800 |
| Screen size | 10.1" |
| Connection | D-Sub |