ACPL-217-50DE
Tootja: BROADCOM (AVAGO)
Tootja tootekood: ACPL-217-50DE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Optocoupler, 1 Channel, SOIC, 4 Pins, 50 mA, 3.75 kV, 300 %