ACPL-224-500E
Tootja: BROADCOM (AVAGO)
Tootja tootekood: ACPL-224-500E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Optocoupler, Transistor Output, 2 Channel, SOIC, 8 Pins, 50 mA, 3 kV, 20 %