ACPL-227-50BE
Tootja: BROADCOM (AVAGO)
Tootja tootekood: ACPL-227-50BE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Optocoupler, Transistor Output, 2 Channel, SOIC, 8 Pins, 50 mA, 3 kV, 130 %