Resistor: wire-wound; THT; 330Ω; 5W; ±5%; Ø4.8x12.7mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ACS5S 330R J TR
Tootja: ARCOL
Tootja tootekood: ACS5S 330R J TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: wire-wound; THT; 330Ω; 5W; ±5%; Ø4.8x12.7mm
| Mounting | THT |
| Power | 5W |
| Resistance | 330Ω |
| Type of resistor | wire-wound |
| Tolerance | ±5% |
| Series | ACS5S |
| Body dimensions | Ø4.8x12.7mm |
| Max. operating voltage | 157V |
| Leads dimensions | Ø0.8x35mm |