Action trigger; IP20; 230VAC; in housing,in mounting box; 2.4GHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ACTIONBOX
Tootja: BLEBOX
Tootja tootekood: ACTIONBOX
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Action trigger; IP20; 230VAC; in housing,in mounting box; 2.4GHz
| Mounting | in housing, in mounting box |
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -10...40°C |
| IP rating | IP20 |
| Number of channels | 4 |
| Application | building automation, intelligent house |
| Frequency | 2.4GHz |
| Additional functions | control by mobile phone |
| Power supply | external |
| Number of inputs | 4 |
| Plating material | plastic, polyurethane |
| Control | wireless |
| Connection | screw terminals |