Lamp: LED flood light; 10W; 4000K; CRImin: 80; 43x104x72mm; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD-NL-6252BL4
Tootja: ADVITI
Tootja tootekood: AD-NL-6252BL4
Spetsifikatsioon tootele Lamp: LED flood light; 10W; 4000K; CRImin: 80; 43x104x72mm; IP65
| Operating voltage | 230V AC |
| IP rating | IP65 |
| Enclosure material | aluminium |
| Body colour | black |
| Power consumption | 10W |
| Type of lamp | LED flood light |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| Light source | LED |
| Mechanical impact resistance | IK04 |
| Protection class | I |
| Power factor | ≥0.8 |