Signaller: sound; 80dB; Ø16mm; max.5mm; for soldering; IP40; 24VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD16-16M/24V
Tootja: ONPOW
Tootja tootekood: AD16-16M/24V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: sound; 80dB; Ø16mm; max.5mm; for soldering; IP40; 24VDC
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -20...55°C |
| IP rating | IP40 |
| Leads | for soldering |
| Body material | plastic |
| Mounting hole diameter | Ø16mm |
| Body colour | black |
| Panel thickness | ≤ 5mm |
| Illumination | none |
| Sound level | 80dB |
| Type of signaller | sound |