Signaller: sound; 80dB; Ø22mm; max.6mm; screw terminals; IP40
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD16-22SM/220V
Tootja: ONPOW
Tootja tootekood: AD16-22SM/220V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: sound; 80dB; Ø22mm; max.6mm; screw terminals; IP40
| Operating voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP40 |
| Leads | screw terminals |
| Body material | plastic |
| Mounting hole diameter | Ø22mm |
| Body colour | red |
| Panel thickness | ≤ 6mm |
| Illumination | none |
| Sound level | 80dB |
| Type of signaller | sound |