Video amplifier; 140MHz; Channels: 1; SO16-W; Iquiesc: 18mA; 5mV
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD811ARZ-16
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD811ARZ-16
Spetsifikatsioon tootele Video amplifier; 140MHz; Channels: 1; SO16-W; Iquiesc: 18mA; 5mV
| Mounting | SMD |
| Case | SO16-W |
| Type of integrated circuit | video amplifier |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 1 |
| Maximum output current | 100mA |
| Bandwidth | 140MHz |
| Input offset voltage | 5mV |
| Voltage supply range | ± 4.5...18V DC |