Video amplifier; DIP8; 130MHz; Channels: 1; 500V/μs; Iquiesc: 7.5mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD818ANZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD818ANZ
Spetsifikatsioon tootele Video amplifier; DIP8; 130MHz; Channels: 1; 500V/μs; Iquiesc: 7.5mA
| Mounting | THT |
| Case | DIP8 |
| Type of integrated circuit | video amplifier |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 1 |
| Maximum output current | 50mA |
| Bandwidth | 130MHz |
| Input offset voltage | 3mV |
| Voltage supply range | ± 2.5...18V DC |