IC: operational amplifier; 1.9MHz; Ch: 2; SO8; ±2.5÷15VDC,5÷30VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD822BRZ-REEL7
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD822BRZ-REEL7
Spetsifikatsioon tootele IC: operational amplifier; 1.9MHz; Ch: 2; SO8; ±2.5÷15VDC,5÷30VDC
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | rail-to-rail output |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tape |
| Number of channels | 2 |
| Bandwidth | 1.9MHz |
| Slew rate | 3V/μs |
| Voltage supply range | ± 2.5...15V DC |