Driver
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD9510BCPZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD9510BCPZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3.3V DC |
| Case | LFCSP64 |
| Type of integrated circuit | digital |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Interface | serial, SPI |
| Operating frequency | 1.2GHz |
| Kind of output | CMOS |
| Kind of integrated circuit | divider, fanout buffer |
| Number of outputs | 8 |