Plug; 4mm banana; banana 4mm socket,banana 4mm plug; 10A; 30VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADA1057-N
Tootja: ELECTRO-PJP
Tootja tootekood: ADA1057-N
Spetsifikatsioon tootele Plug; 4mm banana; banana 4mm socket,banana 4mm plug; 10A; 30VAC
| Connector | plug |
| Colour | black |
| Contact plating | nickel plated |
| Contact material | brass |
| Current rating | 10A |
| Rated voltage | 30V AC, 60V DC |
| Connector variant | non-insulated |
| Cable/adapter structure | banana 4mm plug, banana 4mm socket |