Industrial module: digital input/output; Number of ports: 1
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADAM-4150-C
Tootja: ADVANTECH
Tootja tootekood: ADAM-4150-C
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: digital input/output; Number of ports: 1
| Mounting | on panel, for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 10...48V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Enclosure material | ABS |
| Series | ADAM-4100 |
| Body dimensions | 70x112x26mm |
| Kind of input 1 | digital |
| Number of inputs | 7 |
| Number of outputs | 8 |
| Number of ports | 1 |
| Kind of output 1 | OC |