Industrial module: converter; USB / RS232; Number of ports: 2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADAM-4562-AE
Tootja: ADVANTECH
Tootja tootekood: ADAM-4562-AE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: converter; USB / RS232; Number of ports: 2
| Mounting | on panel, for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 10...30V DC |
| Operating temperature | -10...70°C |
| Enclosure material | ABS |
| Series | ADAM-4500 |
| Body dimensions | 70x122x30mm |
| Kind of module | USB / RS232 |
| Number of ports | 2 |
| Connectors features | galvanic isolation |