Industrial module: switch Ethernet; unmanaged; 10÷30VDC; RJ45
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADAM-6520I-AE
Tootja: ADVANTECH
Tootja tootekood: ADAM-6520I-AE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: switch Ethernet; unmanaged; 10÷30VDC; RJ45
| Mounting | on panel, for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 10...30V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| IP rating | IP30 |
| Kind of connector | RJ45 |
| Enclosure material | ABS |
| Series | ADAM-6000 |
| Body dimensions | 70x102x27mm |
| Kind of module | unmanaged |
| Transmission rate | 10Mbps, 100Mbps |
| Number of ports | 5 |