Industrial module: switch Ethernet; unmanaged; 10÷30VDC; RJ45,SC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADAM-6521/ST-AE
Tootja: ADVANTECH
Tootja tootekood: ADAM-6521/ST-AE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: switch Ethernet; unmanaged; 10÷30VDC; RJ45,SC
| Mounting | on panel, for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 10...30V DC |
| Operating temperature | -10...65°C |
| IP rating | IP30 |
| Kind of connector | RJ45, SC |
| Enclosure material | ABS |
| Series | ADAM-6000 |
| Body dimensions | 70x112x27mm |
| Kind of module | unmanaged |
| Transmission rate | 10Mbps, 100Mbps |
| Number of ports | 5 |
| Connectors features | 1x MM (2 km) |