PLL generator; 200MHz; I2C,serial; 2.7÷5.5VDC; TSSOP16
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADF4001BRUZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: ADF4001BRUZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PLL generator; 200MHz; I2C,serial; 2.7÷5.5VDC; TSSOP16
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2.7...5.5V DC |
| Case | TSSOP16 |
| Type of integrated circuit | peripheral circuit |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Interface | serial, 3-wire |
| Frequency | 200MHz |
| Kind of integrated circuit | clock signal generator |
| DC supplying current | 4.5mA |