IC: peripheral circuit; clock signal generator; 7GHz; 2.7÷3.3VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADF4107BCPZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: ADF4107BCPZ
Spetsifikatsioon tootele IC: peripheral circuit; clock signal generator; 7GHz; 2.7÷3.3VDC
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2.7...3.3V DC |
| Case | LFCSP20 |
| Type of integrated circuit | peripheral circuit |
| Integrated circuit features | frequency synthesizer |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | in-tray |
| Interface | 3-wire, serial |
| Frequency | 7GHz |
| Kind of integrated circuit | clock signal generator |
| DC supplying current | 17mA |