IC: peripheral circuit; clock signal generator; 8GHz; 3.2÷3.6VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADF4108BCPZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: ADF4108BCPZ
Spetsifikatsioon tootele IC: peripheral circuit; clock signal generator; 8GHz; 3.2÷3.6VDC
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3.2...3.6V DC |
| Case | LFCSP20 |
| Type of integrated circuit | peripheral circuit |
| Integrated circuit features | frequency synthesizer |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | in-tray |
| Interface | 3-wire, serial |
| Frequency | 8GHz |
| Kind of integrated circuit | clock signal generator |
| DC supplying current | 15mA |