IC: analog switch; SPST-NC; Channels: 4; parallel; TSSOP16; 42MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADG1612BRUZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: ADG1612BRUZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: analog switch; SPST-NC; Channels: 4; parallel; TSSOP16; 42MHz
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3.3...16V DC |
| Case | TSSOP16 |
| Type of integrated circuit | analog switch |
| Resistance | 1Ω |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 4 |
| Interface | parallel |
| Bandwidth | 42MHz |
| Output configuration | SPST-NC |