IC: digital; 8bit,bus switch,translator; 8: 8; TSSOP20; 2.3÷3.6VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADG3245BRUZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: ADG3245BRUZ
Spetsifikatsioon tootele IC: digital; 8bit,bus switch,translator; 8: 8; TSSOP20; 2.3÷3.6VDC
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2.3...3.6V DC |
| Case | TSSOP20 |
| Type of integrated circuit | digital |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 8 |
| Bandwidth | 610MHz |
| Kind of integrated circuit | bus switch, translator |