IC: analog switch; SPST; Channels: 4; parallel; TSSOP16; 435MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADG5213BRUZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: ADG5213BRUZ
Spetsifikatsioon tootele IC: analog switch; SPST; Channels: 4; parallel; TSSOP16; 435MHz
| Mounting | SMD |
| Case | TSSOP16 |
| Type of integrated circuit | analog switch |
| Resistance | 160Ω |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Number of channels | 4 |
| Interface | parallel |
| Bandwidth | 435MHz |
| Output configuration | SPST |