IC: analog switch; SPST-NO; Channels: 2; parallel; MSOP10; 4.5÷5.5V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADG621BRMZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: ADG621BRMZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: analog switch; SPST-NO; Channels: 2; parallel; MSOP10; 4.5÷5.5V
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 4.5...5.5V DC |
| Case | MSOP10 |
| Type of integrated circuit | analog switch |
| Resistance | 4Ω |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 2 |
| Interface | parallel |
| Bandwidth | 230MHz |
| Output configuration | SPST-NO |