IC: analog switch; SPST-NO; Channels: 8; SPI; TSSOP24; Package: tube
Kordarv:
186.0
Minimum quantity:
186.0
Tootekood:
ADG714BRUZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: ADG714BRUZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: analog switch; SPST-NO; Channels: 8; SPI; TSSOP24; Package: tube
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2.7...5.5V DC, 4.5...5.5V DC |
| Case | TSSOP24 |
| Type of integrated circuit | analog switch |
| Resistance | 2.5Ω |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 8 |
| Interface | SPI |
| Bandwidth | 155MHz |
| Output configuration | SPST-NO |