IC: analog switch; SPST; Channels: 8; TSSOP24; 2.7÷5.5V; 155MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADG715BRUZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: ADG715BRUZ
Spetsifikatsioon tootele IC: analog switch; SPST; Channels: 8; TSSOP24; 2.7÷5.5V; 155MHz
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 2.7...5.5V DC |
| Case | TSSOP24 |
| Type of integrated circuit | analog switch |
| Resistance | 5Ω |
| Number of channels | 8 |
| Bandwidth | 155MHz |
| Output configuration | SPST |