IC: analog switch; SPDT; Channels: 1; parallel; SOT23-6; 1.8÷5.5V
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
ADG719BRTZ-500RL7
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: ADG719BRTZ-500RL7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: analog switch; SPDT; Channels: 1; parallel; SOT23-6; 1.8÷5.5V
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 1.8...5.5V DC |
| Case | SOT23-6 |
| Type of integrated circuit | analog switch |
| Resistance | 2.5Ω |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 1 |
| Interface | parallel |
| Bandwidth | 200MHz |
| Output configuration | SPDT |