IC: analog switch; 32: 1; Channels: 1; SPI; TQFP48; 1.8÷5.5/4.5÷5.5V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADG731BSUZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: ADG731BSUZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: analog switch; 32: 1; Channels: 1; SPI; TQFP48; 1.8÷5.5/4.5÷5.5V
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 1.8...5.5V DC, 4.5...5.5V DC |
| Case | TQFP48 |
| Type of integrated circuit | analog switch |
| Resistance | 4Ω |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Interface | SPI |
| Bandwidth | 18MHz |
| Output configuration | 32:1 |