IC: analog switch; SPDT; Channels: 4; parallel; TSSOP20; 160MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADG734BRUZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: ADG734BRUZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: analog switch; SPDT; Channels: 4; parallel; TSSOP20; 160MHz
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 1.8...5.5V DC, 4.5...5.5V DC |
| Case | TSSOP20 |
| Type of integrated circuit | analog switch |
| Resistance | 2.5Ω |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 4 |
| Interface | parallel |
| Bandwidth | 160MHz |
| Output configuration | SPDT |