Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADH700-48S50-6L
Tootja: Advanced Energy
Tootja tootekood: ADH700-48S50-6L
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 14A |
| Mounting | THT |
| Case | Half Brick |
| Power | 700W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 61x57.9x12.7mm |
| Output voltage | 50V |
| Insulation voltage | 2.25kV |
| Number of outputs | 1 |