Diode: laser
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADL-63054SL
Tootja: Laser Components
Tootja tootekood: ADL-63054SL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: laser
| Mounting | THT |
| Supply voltage | 2.2...2.5V DC |
| Power | 5mW |
| Operating temperature | -10...50°C |
| Colour | red |
| Height | 2.85mm |
| Operating current | 33mA |
| Common electrode | LDA=PDK |
| Base diameter | 3.3mm |
| Beam divergence | 7.5/33 |