Diode: laser; 630-640nm; 5mW; 7.5/33; TO18; Mounting: THT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADL-63054TL
Tootja: Laser Components
Tootja tootekood: ADL-63054TL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: laser; 630-640nm; 5mW; 7.5/33; TO18; Mounting: THT
| Mounting | THT |
| Supply voltage | 2.2...2.5V DC |
| Case | TO18 |
| Power | 5mW |
| Operating temperature | -10...50°C |
| Colour | red |
| Height | 3.5mm |
| Operating current | 33mA |
| Common electrode | LDA=PDK |
| Base diameter | 5.6mm |
| Beam divergence | 7.5/33 |