Diode: laser; THT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADL-63203TL
Tootja: Laser Components
Tootja tootekood: ADL-63203TL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: laser; THT
| Mounting | THT |
| Power | 20mW |
| Operating temperature | -10...40°C |
| Colour | red |
| Height | 3.5mm |
| Operating current | 75mA |
| Common electrode | LDA=PDK |
| Base diameter | 5.6mm |