Diode: laser
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADL-63T01NY
Tootja: Laser Components
Tootja tootekood: ADL-63T01NY
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: laser
| Mounting | THT |
| Supply voltage | 2.5...3V DC |
| Case | TO9 |
| Power | 700mW |
| Operating temperature | -10...30°C |
| Colour | red |
| Height | 5.2mm |
| Operating current | 1.4A |
| Base diameter | 9mm |