Diode: laser
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ADL-65074TA4
Tootja: Laser Components
Tootja tootekood: ADL-65074TA4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: laser
| Mounting | THT |
| Supply voltage | 2.5...6V DC |
| Power | 7mW |
| Operating temperature | -10...85°C |
| Colour | red |
| Height | 3.5mm |
| Operating current | 26mA |
| Base diameter | 5.6mm |